O firmieMediaOfertaGaleriaBlogKontakt

o firmie

Witajcie,
jeśli tu trafiliście, to zapewne potrzebujecie pomocy przy organizacji ważnej imprezy rodzinnej lub zawodowej. W życiu jest ich wiele, to zarówno wesele, urodziny, chrzciny, komunia, ale także imprezy firmowe czy po prostu party dla Przyjaciół.

Poznajmy się! :)

Mam na imię Alicja. Jestem certyfikowaną Wedding Plannerką i Event Managerką, od 2019 roku również członkinią Polskiego Stowarzyszenia Wedding Plannerów. Z wykształcenia jestem ekonomistką o specjalności „kierowanie przedsiębiorstwem i zarządzanie zasobami ludzkimi”. W trakcie mojej ponad 20-letniej kariery zawodowej poznałam i współpracowałam z wieloma wspaniałymi i kreatywnymi ludźmi. Przekonałam się na wielu przykładach, że nigdy nie jest za późno, by się rozwijać, spełniać i podążać wybraną przez siebie drogą. Kilka lat temu przewróciłam swoje życie zawodowe do góry nogami - zrezygnowałam z pracy etatowej w korporacji i założyłam swoja Agencję. Dziś z pasją i nieskończonymi pokładami energii pracuję jako event menagerka :)

Dlaczego warto mnie wybrać?
Realizuję marzenia moich Klientów organizując śluby, wesela, imprezy okolicznościowe jak również współpracuję z firmami przy organizacji eventów firmowych. W moim zespole są koordynatorki: managerka sali restauracji oraz specjalistka stylizacji i aranżacji.Cały czas kształcimy się, rozwijamy, aby podnosić jakość naszych usług specjalnie dla Was. Dzięki ciągle rozwijającej się współpracy z najlepszymi usługodawcami jesteśmy doceniani na rynku, nasi Klienci zwracają się do nas z kolejnymi zleceniami.

Cieszą nas wyzwania!
Organizujemy eventy zarówno w kraju, jak i za granicą (zaślubiny lub odnowienie przyrzeczeń małżeńskich, babskie wypady, wieczory panieńskie, wyjazdy biznesowe). Jesteśmy w stanie sprostać każdemu wyzwaniu, doradzamy przy planowaniu imprezy, ale także pomagamy "interwencyjnie", gdy pojawiają się wątpliwości i problemy. Po prostu cieszą nas wyzwania!

Zapraszamy Was do kontaktu i skorzystania z bezpłatnej porady! Jesteśmy tu dla Was!

Referencje

© StyloveLove Alicja Halczak 2023 - www.stylovelove.pl Logo & realizacja -