O firmieMediaOfertaGaleriaBlogKontakt

BLog

21 06 2020


Sezon ślubny uznajemy za rozpoczęty! Przyszli państwo młodzi, jeśli w ostatnich tygodniach mieliście problem z dopełnieniem urzędowych formalności, pamiętajcie, że część z nich możecie załatwić przez internet - informuje Ministerstwo Cyfryzacji.

31 10 2019
Po co nam impreza firmowa?

17 10 2019
W jaki sposób podziękować gościom za obecność na weselu lub przyjęciu z okazji rocznicy? Możliwości jest sporo. Obecnie biznes ślubny podpowiada nam zarówno gotowe rozwiązania, ale jeśli mamy ograniczony budżet lub gustujemy w prezentach hand made, to mamy dla Was kilka propozycji.

09 10 2019
Dziecięce urodziny to nie lada problem dla rodziców. Coraz częściej to nie tylko rodzinne spotkanie, a party urządzane w restauracji dla kilkudziesięciu gości. Czasy PRL-u rozwiązywały ten problem. Ze względu na ograniczone możliwości, obowiązywała bowiem jedna zasada - w domu i z domowymi wypiekami.
Dziś tych wariantów jest znacznie więcej. Z okazji urodzin naszej latorośli możemy zorganizować: gardenparty (sprawdzi się oczywiście w sezonie wiosenno- letnim), imprezę domową, spotkanie w restauracji lub urodzinowe przyjęcie w dość popularnych obecnie salach zabaw dla dzieci.
15 09 2019
Marzy Wam się ślub w romantycznym miejscu na Rodos? Greckie zakątki znalazły się w dziesiątce topowych miejsc weselnych na świecie po premierze filmu „Mamma Mia” z genialną Meryl Streep, Colinem Firthem i Piercem Brosnanem.

A może by tak... do Grecji?

Referencje

© StyloveLove Alicja Halczak 2023 - www.stylovelove.pl Logo & realizacja -