O firmieMediaOfertaGaleriaBlogKontakt

BLog

Jak podziękować by nas miło zapamiętano?
17 10 2019
☑️Jedną z najbardziej popularnych jest oczywiście butelka alkoholu (ta pełnowymiarowa lub miniaturka z podobizną Państwa Młodych). Możemy zakupić gotowe etykietki albo też samemu wykonać oryginalny projekt na komputerze.

☑️Wiele osób decyduje się również na symboliczny podarunek np.ciasteczka lub inne słodkości, zapakowane w celofan lub ozdobne pudełeczko. Tu oczywiście możemy pokusić się o własną recepturę wypieku i własny pomysł na opakowanie. Goście z pewnością docenią naszą pracę, a i efekt może okazać się nietuzinkowy i przede wszystkim niepowtarzalny.

☑️Coraz bardziej popularny jest także nurt eco - tu mogą sprawdzić się np. magnesy wykonane na przykład na plastrze brzozy lub innego drzewa z imionami nowożeńców i datą wesela.

☑️Na targach żywności często dostępne są zdrowe, ekologiczne miody. Pszczelarze, jeśli odpowiednio wcześnie ich uprzedzimy, z chęcią wykonają takie miniaturki dla gości. Etykietki wg własnego pomysłu możemy wydrukować w introligatorni lub zamówić półgotowce w internecie.

☑️Możemy również, w ramach podziękowań, kupić kupon lotto, dołączyć do niego podziękowania za obecność na ślubie, zapakować go w małą kopertę, a w adnotacji żartobliwie dodać, że jeśli padnie wygrana, to Para Młoda pobiera 10 procent kwoty 😉

☑️Część par preferuje wręczyć podziękowania już podczas wesela, nie będzie jedna faut pas, jeśli wyrazy wdzięczności wręczymy osobiście lub za pośrednictwem poczty już po uroczystości. Mamy wtedy szansę dołączyć do podziękowań na przykład zdjęcie Pary Młodej z gośćmi. Wszystko zależy od Waszej pomysłowości i oczywiście budżetu 🙂

Powrót

Referencje

© StyloveLove Alicja Halczak 2023 - www.stylovelove.pl Logo & realizacja -